تبلیغات
جهان فردا - نقد

جهان فردا

جهان فردا از آن کسانی است که امروز خوب اندیشه می کنند.

چی شد؟!!

در پایان، قافله ی پرشور انتخابات یازدهم ریاست جمهوری انقلاب اسلامی ایران ، با تمام فراز و نشیب ها و برخوردآرایش به سرمنزل مقصود خود رسید و کلید پاستور به کلیددار حل مشکلات کشور! سپرده شد.

شکی ندارم که این حادثه ی بزرگ برگ زرینی در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ماست و همچون دوم خرداد و جنگ تحمیلی دهه ی شصت از الطاف خفیه ی الهی می باشد و نتیجه ای جز اقتدار روزافزون ولایت و روشنتر شدن نقش بی بدیل ولایت مطلقه ی فقیه در جامعه ی ما ندارد.

اما پرسشی که در این موقعیت باید به آن پرداخته شود این است که آیا راه دیگری برای رسید ن به آرمان ها وجود نداشت؟

آیا نمی شد با هزینه ی کمتر وسرعت بیشتری به سمت تحقق تمدن عظیم اسلامی گام برداشت؟

 آِیا بهتر نیست که به جای به چالش کشیدن حامیان فتنه 88 که گوشی به این پرسش های به حق نمی سپارند وبنا ندارند سیاستی صادقانه داشته باشند، به آسیب شناسی جریان خود پرداخته و نقدی منصافنه بر عملکرد خود بزنیم؟

پرواضح است که بسیاری از خواص جامعه نیز چنین نتیجه ای را حداقل در دور اول انتخابات پیش بینی نمی کردند. این واقعه چنان به سرعت اتفاق افتاد که همه  متحیرانه و سرگشته از یکدیگر می پرسیدند: «چی شد؟!!»


تنگ نظری های غیرعالمانه و تعصب های جاهلانه در برخورد با تفکر مقابل حتی اگر به اصطلاح اصول گرا هم باشند، عدم درک درست ظرفیت بالای انقلاب شکوهمند اسلامی در پذیرش سلیقه های گوناگون سیاسی و از همه مهمتر برخورد سلیقه ای با رهنمودهای مقام معظم رهیری( روحی فداه) ، از جمله مهمترین عوامل این حادثه می باشد.

جبهه ی متعهد به نظام اسلامی و گروه های دل سپرده به ارزش های انقلاب باید در عملکردگذشته ی خود (خصوصا در همین سال های اخیر) تجدید نظری جدی کرده و خطاهای خویش را بازیابند تا ان شاءالله از فرصت این سالها سکوی پرشی برای نیل به اهداف عالی حکیم فرزانه ی انقلاب مقام معظم رهبری(روحی فداه) فراهم نمود و شور وشعور انقلابی خویش و جامعه را افزایش دهند.

 

طبقه بندی: اندیشه سرا،

[ یکشنبه 26 خرداد 1392 ] [ 08:42 ق.ظ ] [ خادم الشهدا ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه